Prázdniny na horách s Domečkem

Hotel Charbulák je nejstarším horským hotelem v Beskydech. Stojí v nadmořské výšce 825 metrů na křižovatce turistických cest. Pohledy odtud patří k nejkrásnějším scenériím, kdy lze i z hotelových pokojů obdivovat Malou Fatru a Vysoké Tatry. V bezprostřední blízkosti je v zimě možné využít Ski areál Gruň, dále pak Ski areál Bílou. Nově zrekonstruované lyžařské středisko "Ski Park Gruň" je přímo za hotelem(200m)dostupné na lyžích přímo od hotelu a na horu se vytáhnete přibližovákem kousek pod hotel. V areálu Ski Park Gruň můžete využít 3 červené sjezdovky a 2 modré sjezdovky. Všechny sjezdovky jsou pravideně upravovány a také uměle zasněžovány. Lyžařům slouží sedačková lanovka a dva vleky. Terén je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tedy i lyžaře začátečníky, tak pro ty pokročilejší a zdatnější lyžaře i snowboardisty. V okolí hotelu je rozsáhlá síť dobře upravených běžkařských tratí.

• Kód

• Název

Prázdniny na horách s Domečkem

• Termín konání

21.02.2021 09:00 - 27.02.2021 10:00

• Místo konání

Staré Hamry horský hotel Charbulák

• Hlavní vedoucí

Marie Knitlová

• Věková skupina

2-99 let

• Sraz účastníků

DDM Strážnice

• Vybavení na akci

lyžařské vybavení, karnevalovou masku a dobrou náladu.

• V ceně zahrnuto

Ubytování, strava 3x denně, pojištění