JARNÍ PRÁZDNINY NA HORÁCH

Hotel Charbulák je nejstarším horským hotelem v Beskydech a vévodí těmto horám svou tradicí. Nachází se uprostřed krásné beskydské přírody 825 m.n.m. na křižovatce turistických cest. Právem je toto místo označováno srdcem Beskyd. Jak se píše v mnohých publikacích vážících se ke krajinnému uspořádání Evropy, patří pohledy z Gruně k nejkrásnějším a nejpůsobivějším scenériím středoevropského prostoru. Za pravdu jim dávají všichni, kteří za beskydskými kopci uzří vznášet se Malou Fatru a Vysoké Tatry.
Nezapomenout si vzít s sebou klouzák (lopatu),karnevalovou masku a dobrou náladu.
Sportovní aktivity: Nově zrekonstruované lyžařské středisko "Ski Park Gruń"(armaturka) přímo za hotelem dostupné na lyžích přímo od hotelu a na horu se vytáhnete přibližovákem kousek pod hotel. V areálu Ski Park Gruň můžete využít 3 červené sjezdovky a 2 modré sjezdovky. Sjezdovky jsou denně upravovány a také uměle zasněžovány. Lyžařům slouží sedačková lanovka a dva vleky. Terén je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tedy i lyžaře začátečníky, tak pro ty pokročilejší a zdatnější lyžaře i snowbordisty. V okolí hotelu je rozsáhlá síť dobře upravených běžeckých tratí.

• Kód

120122

• Název

JARNÍ PRÁZDNINY NA HORÁCH